Koledar dogodkov / Events Calendar

 Marec 2020 


           

1. ned

Max Club Jazz Festival: Jure Pukl

Javna vaja Komornega orkestra NOVA (1700)

Gary Graden & Komorni zbor Megaron (1800)

Maluma (1900)

2. pon

Bogunov (2000)

Jazz Ponedeljek: DMQ (2000)

Jure Pukl (2000)

Solisti di Pavia (2015)

Solisti di Pavia & Enrico Dindo (2015)

Posebni Gostje + Po drugi strani duo (2100)

Jam Session: Dom za ostarele kvartet (2130)

3. tor

Raziskava-Refleksija (1200)

Predstavitev monografije "Vilma Bukovčeva, primadona za vse čase" (1700)

Jata C: Bibaret Jc210120 (1900)

Sezona GML: Ob klavirju (1930)

Kabaret Realisti (1930)

Friforma: Mia Dyberg / Rudi Fischerlehner (2000)

Riverside (2000)

Cankarjevi torki: Dejan Terzić Axiom / Samo Šalamon Trio feat. Igor Matković & Kristijan Krajnčan (2000)

Max Johnson Trio (2100)

DOPE D.O.D (2100)

Sozvočja sveta: Ex Auro (2100)

Norman Beaker (2100)

4. sre

Pesem povezuje 2020 (1800)

63. Bujta repa: Rok'n'Band / Vlado Kreslin in Mali bogovi (1900)

Hangar LAB - Episode 4 (2000)

Led By Fear / Opran Možgan (2000)

KGBL Jazz sreda z mentorjem Petrom Smrdelom (2100)

Klon (2100)

Jazz v Prulčku (2100)

5. čet

Marko Hatlak (1700)

Marko Hatlak (1830)

Adi Smolar (1900)

Siddharta (1900)

Carpe artem: Slavni boter, neminljivi prijatelj (1930)

Mladi virtuozi: Laura Felicijan-flavta, Beti Bratina-sopran (1930)

Modri abonma SF: Orkester SF, dir. Philipp von Steinaecker (1930)

Buržuazija (2000)

Luka Basi (2000)

Lola Marsh / Meimuna (2000)

Neforma 80 (2100)

Kadilnica od Death: Lintver / Vulvathrone (2100)

Excite! Nezaslišano! (2100)

6. pet

Vulvathrone / Carnifliate

Sistaz With Attitude (1700)

Dimek & Davor Klarić (1800)

Kvatropirci (1900)

Gal & Severa Gjurin (1930)

Modri abonma SF: Orkester SF, dir. Philipp von Steinaecker (1930)

Manca Špik & Erosi (2000)

Kiwi Flash / Kokosy (2000)

Rojišče #70 (2000)

The Gentlemen (2000)

OjgeN (2000)

Bossa Nova Reimagined by Mario Bakuna (2000)

EMŠO Blues Band (2000)

Prifarski muzikanti (2000)

BigBand@SiTi: Aleksandra Čermelj & Big Band RTV Slovenija, dir. Tadej Tomšič (2000)

Modrijani osebno (2000)

Bad Cop - Bad Cop / MakeWar (2000)

Erin's Heartbeat: ... ples in glasba zelenega otoka... (2000)

Vlado Kreslin / Beltinška banda / Mali Bogovi (2000)

Picture Grey / Шаламун - Šalamun. (2100)

It's a House Party (2100)

Čao Portorož / China Traffic (2100)

Deep Down Vol. 2 (2100)

Djane Miss Rockin' Bones (2100)

Fed Horses (2100)

Nina Pušlar (2100)

Psihomodo Pop - PRESTAVLJENO!!! (2100)

Jazoo (2100)

Jazz Club Ljubljanski grad: Joe Pandur International Quartet (2100)

Solar Pulse Music: God & Monkey / Rush to Relax (2100)

Neuromancer / Glista / Valuk (2100)

Nico G (2100)

Ian Green (2200)

Xtinct w/ NVADRZ (2200)

Sladica Classics (2200)

KFTØ w. Newblood (2300)

Just Us x RoP : DJ Masda (2300)

Back to the 90'S: Eurodance (2300)

Ustanova x Rdeče zore: Umfang (2355)

7. sob

Sistaz with Attitude

The Rezidentess: Rieko Okuda, Antti Virtaranta & Florian Walter (1600)

Rudi Bučar (1830)

Same babe (1900)

Manca Špik & Erosi (1900)

2 Kajle (1900)

Od-peta na G-las: koncert zasedbe Tantadruj (1900)

Goran Bojčevski & Matija Dedić (1900)

Ansambel Banovšek (1900)

Big Band Grosuplje & Uroš Perić (1930)

Hej, partizan! (1930)

Siddharta (1930)

Tomact (2000)

Andrea Bocell (2000)

Fri-Fru-Fra: Zlatko Kaučič (2000)

Skeletonium (2000)

Mi2 (2000)

Dan D: Tiho (2000)

The Bossa Nova night and other Sambas by Mario Bakuna (2000)

Hamo & Tribute 2 Love (2000)

Lara Janković & Rado Mondo (2015)

Soulution Band (2030)

Tony Cetinski (2100)

Kriptidi / Spaceship Eart (2100)

Samuel Lucas in Matic Ajdič (2100)

Dan rock žena (2100)

SickBreed / God & Monkey (2100)

Začimbe jazza: Tiptons Sax Quartet & Drums (2100)

Pop Design (2100)

Aleksandra Kutrzepa Quartet (2100)

Karamela & Vlado Štimac (2100)

Feel - Robbie Williams Tribute (2100)

Vlado Kreslin (2100)

Jeannette (2100)

Gipsy Caravan (2130)

Indian Neighbours / Kokosy (2200)

Winter Breka Fest vol.7 (2200)

Space Sailing (2200)

Yamamai / Barking Jacqueline (2200)

Tea Vuckovic / Glia / Luxia / Vannya (2200)

Nikola (2200)

Brest feat Vesna Zornik (2200)

Analogue - Digital x VHS (2230)

KROM <3 Žene w/ Kukla, Sheby & friends (2300)

Wave Riders: Torulsson / Skinar (2300)

8. ned

Sistaz With Attitude (1500)

21. Gostičevi dnevi (1700)

Manca Špik & Erosi (1800)

Mladi Igrajo Rock (1800)

Modrijani osebno (1800)

Rings of Saturn / Enterprise Earth / Traitors / Brand of Sacrifice (1830)

Neisha (1900)

Dinamitke (1900)

1NA1: Gušti & Tomi M. (1900)

Prifarski muzikanti (1900)

Drama Akustika: Manouche (1900)

Vokalni abonma SF 6: Zbor Slovenske filharmonije, dir. Julia Selina Blanka (1930)

MUG Trio (2000)

The Black Wizards / Gruden (2000)

Romano Nervoso (2000)

V dvoje (2100)

9. pon

Nikola Kekerović: Hardcore teza (1900)

Koncert samospevov: Lucas Somoza Osterc in Žarko Ignjatović (1930)

Jazz Ponedeljek: Kampl, Škofic, Hierrezuelo & Divjak (2000)

Abonma Glasbe sveta: Pantha du Prince: Conference of Trees (2000)

Eva Nina Kozmus & Karmen Pečar & Mojca Zlobko Vajgl (2000)

10. tor

Delavnica songwritinga - pisanja besedil (pesmi) za uglasbitev

Raziskava-Refleksija (1200)

Srebrni abonma CD: Jean Rondeau, čembalo (1930)

Študentski jazz session (2000)

Musicology Barcaffe Sessions: Sharon Kovacs (2000)

Cankarjevi: Same babe in Jani Kovačič (2000)

Supersuckers (2000)

Gabi Novak (2000)

2B band (2100)

Sozvočja sveta: Nika Solce (2100)

11. sre

The Golden Dixie Boys (1930)

Celjski godalni orkester, solista Matjaž Drevenšek-saksofon, Leon Firšt-klavir, dir. Nenad Firšt (1930)

Kristalni abonma: Vokalna skupina Gallina (1930)

Hej, partizan! (1930)

Kontraband (2100)

Bepop (2200)

12. čet

Džumbus (1500)

Slovenski skladatelji mladim (1530)

Simfonični orkester SNG Maribor s študenti AG UL (1930)

Mladi virtuozi: Mihael Mitev-fagot (1930)

Abonma Kromatika: SO RTVS, dir. Catherine Larsen-Maguire (1930)

Sezona GML: Glasbeni samovar (1930)

Podoba- Imagen: flamenko predstava (2000)

1na1: Andrej Šifrer & Manca Berlec (2000)

Artan Lili / Infected (2000)

Panda (2030)

Jazz v Narodnem domu: Keïta – Bronnimann – Niggli (2030)

Excite! (2100)

Level 20: Šumovi protiv valova / II - III (2100)

Tomaž Domicelj (2130)

13. pet

Štajerskih 7 / Die Mooskirchner (1900)

Simfonični orkester SNG Maribor s študenti AG UL (1930)

Špil liga: 1. polfinalni večer sezone 2019/2020 (2000)

Jumbo Big band – Big Band RTV SLO, Jazz orkester HRT in Big band RTS (2000)

Nevarna razmerja / SsmKOSK (2000)

House Beatz (2000)

King Foo (2000)

Aktualov dan žena 2020 (2000)

Rock'n roll za Grubo (2000)

Modrijani osebno (2000)

Metropolis (2100)

Brdonč, Resnik, Furlan Trio (2100)

Vesna Pisarović (2100)

Noreia (2100)

Drevored (2100)

Imposition Man / Just Friends and Lovers / Long Dumb Voices (2100)

The Mystery 5 & Urban Zotel (2100)

Šumovi Protiv Valova / Mart (2100)

Domen Don Holc (2100)

Boštjan Velkavrh & BV Band (2100)

Beer Belly (2100)

Jazz Club Ljubljanski grad: Kopač-Kostadinović-Moder-Kanamori (2100)

Hamo & Tribute 2 Love - RAZPRODANO!!! (2100)

Urban & 4 / Krokar (2100)

Jani Šepetavec Quartet (2100)

Balkatrap (2100)

Planet Saturn w/ Pantomiman (2100)

Bring The Noise (Hip Hop Fest) w. Rah Digga, Jeru The Damaja etc (2100)

Kakkmaddafakka / MRFY / Egge (2100)

Groovie Bols (2130)

Aufbiks (2130)

Bobby Rosso (2130)

Bob Marley Tribute (2200)

Akcija: Impak (2200)

Tektonika w/ Scalameriya & VSK (2300)

Frag::ments w. Foreign Concept (2300)

Zeleno sonce 126: DJ Šnudl Dudla / Udo Brenner (2300)

Cirkus pres. Matroda (2300)

Panika w/ Tikach (2300)

Stojan X Vitorijoski (2330)

Rešetanje: Andrej Pervanje (2330)

Bobby Rosso (2355)

14. sob

Otroški abonma: Peter Klepec (1000)

Sejem gramofonskih plošč (1000)

KonS: Dr. Fon in dr. Vrenko: Pojoča elektrika (1100)

Ciklus družinskih koncertov SF: Peter in Volk (1100)

Spomladanski koncert Pihalnega orkestra Koper in Pihalnega orkestra Marezige (1900)

Ko se Lipčki ženijo 5 (1930)

Manca Špik & Erosi (1930)

Kvatropirci (1930)

ŌTONN (2000)

Monsters of Rock -Black Metallica tribute band in Piece of Maiden (2000)

Jam session vol. 3 (2000)

Picture Grey / EET (2000)

Gemišt / Trobec (2000)

Marko Črnčec Trio & Jonathan Hoard (2000)

Hamo & Tribute 2 Love (2000)

Q-Max Party (2000)

Modrijani osebno (2000)

Drevored (2000)

Wckd Nation (2000)

Noreia (2030)

MC3 (2030)

Tomcat / iVar (2030)

Smaal Tokk in Basement Clan (2100)

Urban & 4 (2100)

UPG / 7AM (2100)

Jolly Rogers (2100)

Turn On Irish (2100)

Kurve / Charlie Umlaut / UBT (2100)

Relja x Dinna x 6VN6 x JNX (2100)

Opća opasnost (2100)

Yu Generacija / Tabu (2100)

Metal March Maribor volume 3 (2100)

Pero Lovšin (2100)

Zmelkoow (2100)

Balkan Open Jam (2100)

Lintver / Big Bad Wolf / Black Reaper (2100)

Bobby Rosso (2130)

ŠKM Banda / Marjana Trench (2130)

SARS (2200)

The Dreams (2200)

Damir Avdić (2200)

Just A Dance w/ Dojaja (2300)

Versus: Shekuza vs Marta (2300)

Danilo Vizzini (2330)

Bobby Rosso (2355)

15. ned

KonS: Manja Ristić - Govorica psihe (1000)

Komentiran koncert godalnega ansambla in pianista Denysa Masliuka (1100)

Manca Špik & Erosi / Marko Škugor (1800)

1NA1: Gušti & Tomi M. (1900)

Vokalna skupina Bird-land (1930)

ŌTONN (2000)

16. pon

Sezona GML: Mladi mladim (1930)

APZ Maribor & APZ Tone Tomšič & APZ UP (1930)

ODPOVEDANO! Nova frekvenca, glasbeni pogovor v živo: Jani Moder (1930)

Koncert Jani Moder kvarteta (2000)

Marko Črnčec Trio & Jonathan Hoard (2000)

Jazz Ponedeljek: Miusow (2000)

Don Glow (2100)

Jam Session (2130)

17. tor

Luka Prinčič: Rizosfera

Raziskava-Refleksija (1200)

Nikola Pajanović, violina (1930)

Sezona GML: Zvoki mladih (1930)

Marko Črnčec Trio & Jonathan Hoard (2000)

Cankarjevi torki: Natalija Šaver in Emilia Mårtensson (2000)

LAC (2100)

Sozvočja sveta: Leon Matek (2100)

18. sre

Ansambel Saša Avsenika (1900)

Oxana & La Banda (1930)

Noreia (1930)

Etno banda Poseben gušt, dobrodelni koncert (2000)

The Best Of MGL & AGRFT (2000)

Hangar LAB - Episode 5 (2000)

Joshua Redman Quartet (2000)

Jaka Arh Trio (2100)

Julijan Erič & friends (2130)

19. čet

Max Club Jazz Festival: Marko Črnčec Trio feat. Jonathan Hoard

Kadilnica of Death: Morana / Dark Sphere / Ashine

Neposlušno - glasbena tveganja na preizkušnji (1400)

Manca Špik & Erosi (1900)

Tanze, Pirnat, Mlinarić: Glasba ne pozna meja (1900)

Oranžni abonma SF: Orkester SF, dir. Aziz Šokahimov (1930)

Mladi virtuozi: Domen Koren-saksofon, Quarter to Jazz (1930)

Grajske harmonije: Sanja Repše-violina, Aleksandra Pavlovič-klavir (2000)

Rezidenčni ansambel DPG, solist Denys Masliuk, klavir (2000)

10. sezona cikla Harmonia Concertans: Köthen – London – Hamburg (2000)

2. študentska zborovska revija (2030)

Excite! (2100)

All Strings Detached Septet (2100)

Gorilla (2100)

Ljubljana - Zagreb Quartet (2130)

20. pet

Neposlušno - glasbena tveganja na preizkušnji (1400)

Modra noč z Vito Mavrič (1900)

Choregie: Threnos (for the Throat) (1930)

Oranžni abonma SF: Orkester SF, dir. Aziz Šokahimov (1930)

Terminal Disease / Licence To Hate / Peskovnik (2000)

Vasko Atanasovski Melem: Adrabesa Quartet (2000)

Veseli Savinjčani (2000)

Malamor (2030)

ManMachine / Douchean (2100)

Trio Mezcal (2100)

Alpski kvintet (2100)

Ervin Oppitz - 100TKA (2100)

MC Stojan x JNX x Doublez (2100)

Jam session vol. 38 (2100)

Kontradikshn / U$IŁ / Far Generation (2100)

Franky’s Haus (2100)

Samuel Blues & Miha Erič (2100)

Beer Belly (2100)

Jazz Club Ljubljanski grad: Slapar-Kavšek Quartet (2100)

The Flipside / Hogminister / RocaRola / Los Loa / Dead Matches (2100)

San Di Ego (2100)

Vasko Atanasovski / Adrabesa Quartet (2100)

Cinca Marinca (2100)

Tretji Kanu (2100)

Dvocikel: rouge-ah / Kikimore (2100)

Travellin' Blues (2130)

Let 3 (2130)

Neda Ukraden (2200)

Same Old Madness: Darkland (2200)

Vibe Check (2200)

Adonov (2230)

Alpski kvintet (2230)

Razpaljotka (2300)

21. sob

Siddharta

Afriško sonce - igrano-lutkovni muzikal z glasbo v živo (1100)

Neposlušno - glasbena tveganja na preizkušnji (1400)

Mešalnica24: Open Decks Night (1700)

Maček Muri in Muca Maca (1700)

Vičstok Avdicija (1800)

Manca Špik & Erosi (1900)

Choregie: Threnos (for the Throat) (1930)

DrummingCellist & SToP: Ritual (2000)

Kvatropirci (2000)

I.C.E. (2000)

Pantaloons (2000)

Kiwi Flash / China Traffic (2000)

Modrijani osebno (2000)

Aka Neomi (2000)

LAPsus trio (2030)

Ultima Radio / Wrong Moose (2030)

Luka Basi / Nočni skok (2100)

Beer Belly (2100)

Kaoz / Cowboys From Hell (2100)

Nathan Williams & Lay D Funk (2100)

Vlado Kreslin (2100)

Elegance & Co. in Maša Cilenšek (2100)

Flirrt / Bohem (2100)

OvO / Darla Smoking (2100)

Walkyria - Rammstein Tribute Band (2130)

30 let hrupa v Novi Gorici! (2130)

Ines Erbus & Zvita Feltna (2200)

Eyecontact / Dust Collector (2200)

Paolo Barbato (2200)

Psy March 2020 (2200)

Maribor goes Hardcore (2200)

Pure Oldies Goldies ft. Tom Novy (2300)

Elegance & Co. in Maša Cilenšek (2300)

Kingston (2300)

Sisa w/ DJ Angelo (GR) & Aney F. (2300)

22. ned

Modrijani osebno (1800)

Manca Špi k& Erosi / Marko Škugor (1800)

Glasbena predstava 'Pevska avdicija' (1900)

Drama Akustika: Drago Mislej Mef (1900)

Vedun (1930)

23. pon

Sezona GML: Dobimo se na Magistratu (1930)

Jazz Ponedeljek: Mikola, Križaj, Smrdel & Smrdel (2000)

Jam Session: Zookeepers Quartet (2130)

24. tor

Raziskava-Refleksija (1200)

Hej, partizan! (1930)

Taake / Kampfar / Necrowretch (1930)

Ansambel Slovenski zvoki z gosti: Harmonikarski orkester Glasbene šole Laško-Radeče (1930)

Študentski jazz session (2000)

Cankarjevi torki: Pulcinella / Pixvae (2000)

Sozvočja sveta: Miro Božič & Benjamin Barbarič (2100)

25. sre

Koncertni atelje: Predkoncertni pogovor & koncert Luka Juhart-akordeon (1900)

Divanhana (1930)

Komorni cikel ND MB: Žiga Brank-violina, Petar Milić-klavir (1930)

Dinamitke (2000)

Smuggling Dreams (2000)

Ignor #34 (2000)

Zvezdana Novaković - ZveN in mešani pevski zbor Grlenice (2000)

Julijan Erič & friends (2100)

26. čet

Domen Don Holc (1930)

Mladi virtuozi: Ariana Puhar-violina, Trio Muhadinović (1930)

Modri abonma SF: Orkester SF, dir. Aziz Šokahimov (1930)

Divanhana (1930)

Jazz Ravne: Igor Bezget - Organics Trio (2000)

Tehnoburleska: Tatovi podob (2030)

Orto Fest 2020: Partibrejkers (2030)

Werly (2100)

Up N' downs (2200)

27. pet

Sezona GML: Zborovski pevci za zborovske pevce (1930)

Modri abonma SF: Orkester SF: dri. Aziz Šokahimov (1930)

Manca Špik & Erosi / Marko Škugo (2000)

Ancient / The Stone / Morost (2000)

Solistika (2000)

Werner (2000)

Niet (2000)

Tanja Žagar z gosti (2000)

1NA1: Gušti & Tomi M (2000)

Modrijani osebno (2000)

Zala in Gašper (2000)

Metronomy (2000)

Divanhana (2000)

Bluegrass Hoppers (2000)

Orto Fest 2020: Guns 2 Roses (2030)

Brkovi (2100)

OstrigAkustika: Domen Don Holc / Jakob Kobal (2100)

AXiS (2100)

Tabu (2100)

Jazz Club Ljubljanski grad: Ana Vipotnik Quintet (2100)

Fed Horses (2130)

Iron Median (2200)

Kamene face (2200)

Selektor Dinarid / Antoine Roquentin (2200)

Ana Logica (2230)

Back to the 90/00's: Prezioso ft. Marvin / BePop (2300)

K4x4 w/ Francesco Del Garda (2300)

Ventilator :: Funky Junkie (2300)

28. sob

New Creatives Inc. (2000)

Drevored (2000)

Spotless Minds (2000)

Modrijani osebno (2000)

Potnik / Tidal Waves (2000)

Irena Tomažin Zagoričnik: MES(T)O GLASU (2000)

Kiwi Flash / China Traffic (2000)

Manca Špik & Erosi / Marko Škugor (2000)

Divanhana (2000)

Ghostemane (2000)

Peter Bence (2000)

Orto Fest 2020: Eightbomb (2030)

Porto Morto (2030)

Excellent Choice (2030)

Ormoška bitka bandov (2100)

Roxy & Co. (2100)

DvocikeLJ: rouge-ah / Kikimore (2100)

Unforgiven 4 - Tribute to Metallica (2100)

Pankrti (2100)

AKA Neomi (2100)

Beatles Legendado (2100)

Parni valjak (2100)

Prediction / Hellsword / Black Ivy (2100)

LKBW 2020 - Afterparty (2200)

Tinkara Kovač (2200)

ECO festival - Hard Techno Specials VII (2200)

Nina Badrić (2200)

Roxy & Co. (2300)

K4DNB w/ Ulterior Motive (2300)

She's Lost Control (2355)

29. ned

ECO festival - Hard Techno Specials VII

Manca Špik&Erosi in Marko Škugor (1800)

Kvatropirci (1800)

Vokalni abonma SF: Zbor SF, dir. Ragnar Rasmussen (1930)

Piano Day 2020: Shida Shahabi (2000)

1na1: Gušti & Tomi M. (2000)

Rock opera (2000)

30. pon

Mladi mladim - Izbranci avdicije (1930)

Boy Harsher / Hide (2000)

Confine aperto - usmerja Mario Batelić (2100)

Jam Session: Bratovščina Sinjega Goloba Trio (2130)

31. tor

Simfonična glasba na filmskem platnu (0930)

Raziskava-Refleksija (1200)

Mia Žnidarič in Steve Klink (1930)

Jack Wright & Ben Bennett (2000)

Samuel Lucas (2000)

Komorni zbor Stuttgart, Dvorna kapela Stuttgart (2000)

Cankarjevi torki, The Stone in Ljubljana: Ana Kravanja & Samo Kutin / Abacaxi (2000)

The Mission (2000)

Orto Fest 2020: T.M.S Crew (2030)

Sozvočja sveta: Zajtrk (2100)