Koledar dogodkov / Events Calendar

 Oktober 2020 


     

1. čet

Hot Jazz (1900)

SMS 1: O soncu in morju (1930)

Noreia (1930)

hibridni koncert: zalagasper (2000)

Bilbi in Gregor (2000)

Ignor (2000)

Plečnik & A-cappella: Komorni zbor KGBL (2030)

2. pet

XIX. Antifa fest: Sereš / Hak attak / Vox populi / AntiBastard (1600)

Rok & Brina Acoustic (1700)

UD: Umek (1800)

Radi pojemo slovenske narodne (1900)

Mladi mladim - Izbranci avdicije (1930)

SMS 1: O soncu in morju (1930)

Mladi mladim: Izbranci avdicije (1930)

Ignor (2000)

Kvatropirci (2000)

Ɜ:RMA (2000)

Romano Nervoso (2030)

Jazz Club Ljubljanski grad: Aleksandra Čermelj kvintet (2100)

Niko Novak (2100)

Back to the 90/00's I Prezioso ft. Marvin + BePop (2300)

Butik showcase (2300)

3. sob

Festival Tresk (1000)

Feov spominski dan (1000)

Rok & Brina Acoustic (1930)

Siddharta (2000)

Solistika (2000)

Katja Šulc (2000)

Muzika eklektika: Maria Mazzotta (2000)

.abeceda [ansambel za novo glasbo] (2000)

Vlatko Stefanovski (2000)

ECO festival - Hard Techno Specials VII (2200)

4. ned

Prifarski muzikanti (1800)

Sakralni abonma: Slovenski oktet (1930)

5. pon

6. tor

Midnight Lightnin' (1930)

Cankarjevi torki: Natalija Šaver (2000)

7. sre

The Vampyres (1900)

Koroška pesem prek meja (1900)

Cikel Blue Planet: Boštjan Simon Quintet (2000)

8. čet

Koncertno-pogovorni cikel Dueti: Patricija Škof in Tilen Beigot (1800)

Kostandin Tashko, klavir (1930)

Uroš Planinc Group (1930)

FriFormA\V: Razmestitve (zvočne instalacije) Christine Schörkhuber / Noid (2000)

hibridni koncert: Matter X Better (2000)

Lumberjack - PRESTAVLJENO!!! (2000)

Lačni Franz (2000)

Plečnik & A-cappella: Ingenium Ensemble (2030)

9. pet

Kvatropirci (1830)

Srebrni abonma CD: Jean Rondeau, čembalo - PRESTAVLJENO!!! (1930)

Jazz Club Ljubljanski grad: Slapar-Kavšek Quartet (2000)

Muzika eklektika: Tjaša Kastelic, violina in Rafael Theissen, klavir (2000)

Mart (2000)

Dvocikel x Pianopolis: Rok Zalokar x Gašper Torkar (2000)

MI2 (2000)

Čao Portorož (2100)

Krizni Orto Fest 2020: Lombardo / Buržuazija (2100)

10. sob

Zlata trobila in glasna tolkala (1100)

Kontradikshn / U$IŁ i/ Far Generation (2000)

5. Robinov koncert: Siddharta / Vlado Kreslin (2000)

Zmelkoow (2200)

11. ned

12. pon

Zvokotok: Interpretacije elektroakustične glasbe iz preteklosti in sedanjosti (2000)

13. tor

Joker Out (2100)

14. sre

Putan Club (2100)

15. čet

FKK 1: Pastoralna simfonija Ljubljani (1930)

Teja Udovič Kovačič, harmonika in Matej Kravcar, trobenta (1930)

Glasbena pravljica Mary Poppins (2000)

1na1: Gušti & Tomi M. (2000)

hibridni koncert: Zlatko (2000)

16. pet

FKK 1: Pastoralna simfonija Ljubljani (1930)

Luka Gluvić (1930)

Jazz Club Ljubljanski grad: Rok Ferengja (2000)

Krizni Orto Fest 2020: Zmelkoow (2100)

17. sob

Eva Boto (1930)

Slavko Ivančić (2000)

Leonart (2000)

San Di EGO (2000)

PURE Oldies Goldies LiMiTED (2300)

18. ned

Trobilni kvintet Contrast (1800)

19. pon

BalerinanirelaB (1930)

Krizni Orto Fest 2020: Imonolith (2030)

20. tor

Cankarjevi torki: Balkan Roots feat. Orrin Evans in Ameen Saleem / Emilia Mårtensson (2000)

10. sezona cikla Harmonia Concertans: Bachov leipziški goslar (2000)

21. sre

Sandra Erpe (2000)

22. čet

Žiga Kališnik, tuba in Karine Gišjan Roškar, klavir / Kitarski duo Novak Gvozdanović (1930)

Rok Zalokar & Gašper Torkar (2000)

Boy Harsher / Hide - PRESTAVLJENO!!! (2000)

23. pet

Krizni Orto Fest 2020: Cult Of Fire / Malokarpatan (1900)

San Di Ego / Aleksander Mežek (2000)

LJD Ensemble (2000)

Jazz Club Ljubljanski grad: Boris Cavazza kvintet (2000)

Rivertone / Šesti Metek (2000)

24. sob

hibridni koncert: Torul (2000)

The Soundglasses (2100)

Pankrti / Muškat Hamburg (2100)

25. ned

26. pon

Tindersticks - ODPOVEDANO!!! (2000)

27. tor

Cankarjevi torki: Bratko Bibič (2000)

28. sre

29. čet

Koncertno-pogovorni cikel Dueti: Katarina Juvančič in Dejan Lapanja (1800)

Prismojenimi profesorji bluesa (2000)

Prismojeni profesorji bluesa (2000)

30. pet

Jazz Club Ljubljanski grad: Blues Experience (2000)

31. sob